Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Школярі з м. Попасна Луганської області завітали на Київщину з творчим візитом (ФОТО)

Повернутися назад

Наприкінці березня 2017 р. до м. Біла Церква з дружнім візитом прибули діти з м. Попасна Луганської області. Учні та педагоги Київщини радо прийняли молодь із регіону, де сьогодні йде боротьба за мир та незалежність України, звуки пострілів, на жаль, продовжують залишатися буденністю, а мирні жителі мріють про спокій.

Саме там, неподалік від лінії зіткнення, народилася п'єса, яку привезли юні артисти для своїх однолітків. Попасняни є безпосередніми свідками подій останніх років, не з газет чи телеекранів знають про війну, відчули на собі біль і страх того, що відбувається на Сході України. Білоцерківські ж школярі, яких запросили на виставу, готові поділитися власним теплом, добром і розділити біль своїх ровесників. 

Окрім цього, програмою заходів передбачено відвідування гостями загальноосвітніх та позашкільних закладів міста, басейну, кафе, Льодової арени, Київського обласного музично-драматичного театру ім П. К Саксаганського, парку «Олександрія», майстер-класу із виготовлення піци в піцерії «Челентано», участь в екскурсії по Місту Добра тощо.

Зустрічають і щиросердно приймають гостей наші колеги з Локального Центру громадянської освіти у м. Біла Церква, педагоги, школярі з батьками, а також Міське управління освіти і науки. Проживатимуть діти в родинах учнів .

Освітяни та школярі Київщини сподіваються, що у них представникам Попаснянської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 буде затишно, а сама подія допоможе не лише налагодити кращі стосунки між різними регіонами України, переконати дітей Сходу в дружбі та підтримці, але й розрядити обстановку, відволікти від проблем, війни і подарувати радість зустрічі та надію на подальшу співпрацю.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.