Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Стали відомими результати онлайн-складової проекту «Портретна фотографія очима художника» (СПИСОК)

Повернутися назад

Як уже повідомлялося раніше, 5 жовтня 2017 р. був припинений прийом нових робіт від слухачів Професійних курсів «Портретна фотографія очима художника». Понад 80 учасників Програми освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму «Інтеграція через діалог», і вирішили долучитися до спільної роботи з викладачами Оксаною та Дмитром Каліновськими, пройшли за останні 50 днів по-справжньому тернисту дорогу: 14 лекцій, 5 тестувань і 39 фотографій на найрізноманітнішу тематику та з найнестандартнішими вимогами. Перелічене (не враховуючи величезної кількості терпіння і хвилювання) – лише частина тих труднощів, які довелося подолати юним фотохудожникам.

З огляду на сказане вище, особливо приємно було відзначити феноменальну активність більшості школярів та студентів. Показником цього став уже той факт, що навіть для організаторів навчання остаточний вигляд 20-ки фіналістів був неочікуваною, проте, вкрай приємною несподіванкою. Щоб більше не випробовувати терпіння претендентів, оприлюднимо список переможців онлайн-складової курсів (із зазначенням балів, які вони назбирали з 340 можливих): 

 1. Марія Яценко (340 балів).
 2. Ілля Ніколаєв (340 балів).
 3. Анастасія Зазуляк (339 балів).
 4. Таїсія Кулешова (339 балів).
 5. Катерина Бєляєва (339 балів).
 6. Софія Бліхар (338 балів).
 7. Валерія Прийменко (338 балів).
 8. Валерія Лисенко (338 балів).
 9. Вадим Босий (338 балів).
 10. Дарина Островерха (338 балів).
 11. Віктор Лємєшкін (338 балів).
 12. Олександр Касьяненко (338 балів).
 13. Ася Радько (337 балів).
 14. Анастасія Ліннік (337 балів).
 15. Олександра Севрюкова (337 балів).
 16. Марк Жаріков (337 балів).
 17. Аліна Зуєва (337 балів).
 18. Андрій Щербань (337 балів).
 19. Оксана Корягіна (336 балів).
 20. Ілля Лаушкін (336 балів).

Варто зазначити, що перелічені фіналісти отримають запрошення на e-mail на участь у підсумковому етапі навчання – Фотоакадемії, яка відбудеться у м. Ужгороді в період з 19 по 23/24 жовтня 2017 р. У випадку відсутності від них відповіді впродовж тривалого часу, офіційне запрошення буде відправлене наступним за рейтингом учасникам. Окрім великої кількості тренінгів, майстер-класів і надзвичайно цікавої командної роботи, ця поїздка і проживання будуть для слухачів курсів абсолютно безкоштовними, що, погодьтесь, є приємною винагородою за чудову роботу. ;)

Нагадаємо також, що всі учасники, які на момент оголошення результатів отримали понад 100 балів, будуть нагородженні іменними сертифікатами про участь у проекті під егідою ЄС, з підписами авторів курсу. А поки, від імені команд Всеукраїнської Асоціації викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба», БФ "Caritas-Spes" та авторського колективу, вітаємо всіх причетних до проекту з успішним завершенням його онлайн-частини, і бажаємо кожному учаснику подальшого натхнення, професійного саморозвитку та кар'єрного зростання. Своєю старанністю, наполегливістю, працелюбністю, котра викликає захоплення, і свіжим поглядом на портретне фото, ви довели, що давно варті звання фотографів, якими хочеться пишатись! =)

Коментарі

Яка приємна новина! Вітаю всіх наполегливих фотографів!

Олеся Дорофеева
Дата народження:
E-mail:Приховано

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.