Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Старшокласники Донеччини отримають можливість готуватися до ЗНО з допомогою вебінарів

Повернутися назад

Діти, що постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму відзначаються особливими потребами при підготовці до вступної кампанії 2017 р. Ось чому Бахмутський Локальний Центр громадянської освіти вже з вересня 2016 р. запускає вебінари з історії України, а також української мови та літератури для старшокласників міста й околиць. На них викладачі Сутковий Володимир Лукич і Алексєєнко Ангеліна Володимирівна допомагатимуть підліткам згадати пройдений в попередніх класах матеріал, заповнивши можливі «лакуни» у їхніх знаннях, а головне – структурувати дану інформацію, для успішного її використання при написанні ЗНО.

Спеціалісти зазначають, що підготовка відбуватиметься протягом всього навчального року, супроводжуючись активною роботою із джерелами, ілюстраціями та самими тестовими завданнями. А тому, всі випускники з числа ВПО у м. Бахмуті, які бажали б долучитися до подібних безкоштовних занять, можуть сміливо звертатися до місцевого представництва Програми «Інтеграція через діалог».

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.