Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Старшокласники-переселенці, які проживають у м. Бахмуті, стануть учасниками нових психологічних тренінгів

Повернутися назад

В період з 1 по 31 березня 2017 р. Локальний Центр громадянської освіти у м. Бахмуті Донецької області проведе ряд психологічних тренінгів для дітей-переселенців з тимчасово окупованих територій, які зараз навчаються у старших класах місцевих НВК № 11 та ЗОШ № 18.

За словами організаторів, практичні психологи Самбурска Лілія Василівна та Дорошенко Наталія Олексіївна здійснюватимуть постійну діагностику психологічного стану школярів з числа ВПО. Також наші спеціалісти проводитимуть групові й індивідуальні тренінги, пов'язані з вивченням потреб підлітків, навчанням управлінню реакціями, напрацюванням навичок вирішення проблем, формуванням позитивної активності, мислення і встановленням соціальних контактів.

Консультації відбуватимуться в обох навчальних закладах тричі на тиждень. Всі запитання, уточнення та пропозиції щодо згаданих заходів просимо адресувати Локальному координатору Сутковому Володимиру Лукичу, контактні дані якого зазначені на персональній сторінці осередку на нашому сайті.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.