Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Столичні партнери проекту провели для школярів урок громадянської освіти «Соціальний статус» (ФОТО)

Повернутися назад

19 травня 2017 р. у спеціалізованій школі I-III ступенів № 189 з поглибленим вивченням англійської та німецької мов Деснянського району м. Києва, в межах Програми освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму «Інтеграція через діалог», для учнів 9-х класів відбувся урок громадянської освіти на тему: «Соціальний статус». Проводила його Конон Наталія Федорівна, вчитель вищої категорії, лауреат міського конкурсу «Учитель року» в номінації «Правознавство» у 2015 р. 

Під час уроку школярі мали можливість ознайомитися з основними функціями та завданнями соціальної мобільності як невід'ємної частини культури сучасного, демократичного суспільства. У ході розгляду різних ситуацій щодо визначення статусності того чи іншого члена суспільства, аналітичної роботи з джерелами інформації, вони відпрацьовували навички соціальної адаптації, працювали над розкриттям ролі професії як «соціального ліфта». 

За допомогою певних «сигналів», учні вчилися пояснювати, який статус у суспільстві має кожна людина. Під час дискусії школярі окреслили критерії, за якими можна визначити приналежність особи до тієї чи іншої соціальної групи. 

За результатами обговорення, учні дійшли висновку щодо впливу соціального статусу на характер взаємостосунків поміж людьми: він є феноменом, який формує наші судження, думки і дії. 

До організації уроку громадянської освіти долучилася також Шумякова Надія Василівна, координатор Київського Локального Центру громадянської освіти № 4 і методист Районного науково-методичного центру Управління освіти Деснянської районної в м. Києві державної адміністрації.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.