Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Столичні школярі-переселенці взяли участь у психологічному тренінгу «Корабель долі в життєвому морі» (ФОТО)

Повернутися назад

2 лютого 2017 р., в межах Програми освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму «Інтеграція через діалог», у школі I-III ступенів № 278 Деснянського району м. Києва пройшов тренінг «Корабель  долі  в  життєвому морі».

Участь у заході взяли учні 8-го класу. До них долучились: директор школи Коваль Оксана Дмитрівна, класний керівник Павленко Людмила Іванівна та Локальний координатор, методист Науково-методичного центру Управління освіти Деснянської районної в м. Києві державної адміністрації Шумякова Надія Василівна. Модератором заходу була практичний психолог навчального закладу Васильченко Світлана Дмитрівна.

Організатори з Локального Центру громадянської освіти у м. Києві № 4 поставили собі за мету досягнення наступних цілей:

  1. Формування у підлітків почуття відповідальності та готовності до подолання труднощів.
  2. Визначення місця особи в команді та її завдань.
  3. З'ясування впливу різноманітності людських цінностей на особисту позицію.

У ході тренінгу, який проходив в ігровій формі, школярі та дорослі мали можливість відпрацювати готовність до подолання труднощів, сформувати почуття відповідальності. Діючи у групах, вони виконували запропоновані завдання стосовно можливих життєвих ситуацій.

Дітям явно подобалось те, що дорослі з ними співпрацювали на рівних. Пропонуючи цікаві ідеї у вирішенні певних питань, всі учасники відчували підтримку один одного. Тож чи варто дивуватися, що захід пройшов у дружній атмосфері, згуртувавши команди та розкривши характери школярів і педагогів з нового, часто несподіваного боку?

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.