Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Столичні школярі стали учасниками дискусії «Забезпечення свободи віросповідання в сучасній Україні» (ФОТО)

Повернутися назад

14 березня 2017 р. у школі I-III ступенів № 306 Деснянського району м. Києва, в рамках проекту «Інтеграція через діалог», для одинадцятикласників було проведено урок громадянської освіти на тему: «Забезпечення свободи віросповідання в сучасній Україні», модератором якого був учитель історії Дудяк Богдан Андрійович.

Допомагали педагогу у цьому непростому завданні протоієрей Іван Михайлишин, священник Синодального управління військового духовенства Української православної церкви Київського  патріархату, отець Ніканур, адміністратор Патріархального собору Воскресіння Христового УГКЦ, та Вовкотруб Василь Васильович, адмірал флоту ВМС України, Герой України, голова Піклувальної ради цього навчального закладу.

Протягом заняття старшокласники щиро та толерантно висловили своє ставлення до різних релігійних конфесій, зокрема, християнства, ісламу, іудаїзму.

Під час перегляду відеоролику за темою дискусії, авторами якого були учні Кирило Дубовецький та Владислав Гордієнко, переможці районного конкурсу «Омбудсмен» у номінації «Свобода віросповідання», всі присутні отримали можливість почути роздуми різних релігійних діячів щодо реалізації Закону «Про свободу віросповідання в Україні».

Про те, що релігія є джерелом життєвої мудрості та відіграє важливу роль у нашому суспільстві, про різноманіття діяльності релігійних громад, цифрові дані щодо свободи віросповідання, розповіли у своїх аналітичних презентаціях інші діти.

Урок завершився виконанням релігійного гімну нашої держави «Боже, великий, єдиний, нам Україну храни!».

До участі в диспуті долучилися: директор школи Макітренко Галина Петрівна, заступники директора Леончук Оксана Миколаївна та Юрченко Антоніна Петрівна, вчитель історії Дяченко Наталія Петрівна, а також методист районного Науково-методичного центру Управління освіти Деснянської районної в м. Києві державної адміністрації, координатор місцевого Локального Центру громадянської освіти № 4 Шумякова Надія Василівна. Всі присутні дали високу оцінку проведеному заняттю, подякували учасникам за міжрелігійну толерантність і підкреслили важливість обговорюваних питань.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.