Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Столичні школярі стали учасниками заходу «Багатокультурна Україна» в межах нашої Програми (ФОТО)

Повернутися назад

16 березня 2018 р. співробітники Київського Локального Центру громадянської освіти № 4 провели у закладі загальної середньої освіти № 294 Деснянського району столиці урок громадянської освіти «Багатокультурна Україна», учасниками якого стали учні 11-го класу, зокрема – представники цільових груп проекту «Інтеграція через діалог».

Модератор заходу Майоров Ігор Володимирович, вчитель історії та суспільствознавчих дисциплін, спрямував роботу школярів до пошуків відповідей на питання: «Яким чином багатокультурність проявляється в Україні?», «Чи завжди в Україні налічувалося багато культур?», «Чи ставимося ми до певних культур як до більш «близьких» до нашої? Якщо так, то чому?» тощо. 

Оперуючи ключовими поняттями «багатокультурність», «меншини», «толерантність», учні у ході дискусії поділились своїм баченням щодо впливу різних культур одна на одну. Наводили приклади того, як елементи однієї культури ставали складовими іншої. Підлітки також обговорили труднощі, які виникають у багатокультурній Україні, розмірковуючи над тим, чи впливає багатокультурність на розвиток українського суспільства. 

Представники інших національностей, які навчаються в класі, презентували свої культури: розповіли про історію, звичаї, традиції, страви тощо. 

У проведенні уроку громадянської освіти «Багатокультурна Україна» брала участь також Локальний координатор проекту, методист Районного Науково-методичного центру Управління освіти Деснянської районної в м. Києві державної адміністрації Шумякова Надія Василівна. Під час підбиття підсумків заняття, вона акцентувала увагу присутніх на необхідності формування навиків ефективної взаємодії з «іншими», що ґрунтується на міжособистісній довірі, толерантності, повазі до культурних відмінностей, готовності до позитивної комунікації та співпраці.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.