Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Столичні школярі з числа дітей воїнів АТО і переселенців взяли участь у дискусії «Етичні цінності та права людини» (ФОТО)

Повернутися назад

24 січня 2017 р., в межах Програми освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму «Інтеграція через діалог», у школі I-III  ступенів № 270 Деснянського району м. Києва відбулася дискусія на тему «Етичні цінності та права людини», у якій брали участь учні 11 класу, зокрема, ті, хто належить до цільових груп проекту.

Старшокласники мали можливість обмінятися думками щодо розуміння ними етичних цінностей, як норми поведінки, які встановлюються та вдосконалюються впродовж всього періоду існування людства.

Працюючи в парах, вони визначали п'ять дуже важливих цінностей і стільки ж не надто важливих із тих, що були запропоновані. У ході обговорення, обиралося по одній етичній цінності із загального переліку для кожного випадку. Наводились аргументи вибору.

Старшокласники обговорювали також наступні питання:

  • Які прояви обраної цінності можна побачити у суспільстві?
  • Чи завжди збігаються культурні цінності різних народів? 
  • Чи вибрали б такі самі цінності їхні однолітки у США, Китаї чи Пакистані? 
  • Чи можуть етичні цінності не збігатися з цінностями прав людини?

Під час дискусії щодо місця етичних цінностей у правах людини, які кожен має лише тому, що він є людиною, якими всі володіють однаковою мірою, і які є невід'ємними, школярі дійшли висновку, що права людини захищають ті цінності, які є спільними для всіх.

Модераторами заходу були Шумякова Надія Василівна, координатор столичного Локального Центру громадянської освіти № 4 і представниця Управління освіти Деснянської районної в м. Києві державної адміністрації, та Хоменко В. М., вчитель історії й правознавства зазначеного навчального закладу.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.