Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Столичні старшокласники з числа цільових груп проекту стали учасниками тренінгу «Ти означаєш багато» (ФОТО)

Повернутися назад

14 лютого 2017 р. у школі I-III ступенів № 282 Деснянського району м. Києва, в межах Всеукраїнського проекту «Інтеграція через діалог», відбувся позакласний захід «Ти означаєш багато» («У мене одна роль у житті чи декілька?»), який проводила Степенко Марина Олександрівна, психолог цього навчального закладу.

Спеціаліст Локального Центру громадянської освіти у м. Києві № 4 організувала роботу учнів 11 класу в творчих групах. Кожна з них, залежно від обраної соціальної ролі, розробила та представила власний проект, зазначивши умови, за яких ця діяльність принесе користь суспільству. Для презентації проектів були використані яскраві колажі, створені підлітками в процесі активної і плідної співпраці.

Під час взаємодії зі старшокласниками, психолог допомагала кожному з присутніх визначити свої риси характеру, які так чи інакше впливають на багатогранність особистості. Це і стать, і хобі, і статус чи вподобання. Учасники усвідомили, що різні сторони нашого «Я» проявляються у залежності від ситуації, в якій ми опиняємось. У родині, школі, за місцем проживання, віросповіданням чи етнічним походженням всі різні, але залишаються громадянами однієї держави.

У ході спільного обговорення, діти висловили думки щодо того, для чого виконувались ті чи інші вправи; що вони дізналися про себе та інших; яким особливостям, характеристикам люди частіше надають значення; до яких наслідків це призводить; чи є це правильним і справедливим.

До участі у заході долучилися: директор навчального закладу Ніколаєва Олена Вікторівна, заступники директора Степанченко Наталія Володимирівна, Шолудько Леся Станіславівна, Варення Юлія Володимирівна та соціальний педагог Ковтонюк Оксана Олександрівна. Почесними гостями тренінгу стали також головний спеціаліст Головного територіального управління юстиції у м. Києві Сова Вікторія Олександрівна та Локальний координатор, методист Науково-методичного центру Управління освіти Деснянської районної в м. Києві державної адміністрації, Шумякова Надія Василівна. Тому дорослі теж отримали змогу поділитися думками стосовно зазначених вище проблем.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.