Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Світ українських зимових традицій відкрився перед вихованцями Кропивничанського Локального Центру (ФОТО)

Повернутися назад

Зимова пора традиційно насичена релігійними святами в Україні. Частина з них відзначається на всій території країни, інші ж відомі лише в окремих регіонах. Однак, всі ці святкування є відображенням звичаїв і «культурного коду» наших предків. З огляду на це, відновлення знань про численні вірування пращурів стало справжнім викликом для наших колег з Локального Центру громадянської освіти у м. Кропивницькому

18 грудня 2017 р. учасники осередку в кількості 8 осіб зібралися на території Обласної бібліотеки для дітей ім. Т. Г. Шевченка. Приводом для чергової зустрічі став пізнавально-розважальний захід «Світ українських зимових традицій»

Під керівництвом Локального координатора Томило Алли Миколаївни, підлітки брали участь у пізнавальній вікторині «Особливості українського побуту», у майстер-класі з виготовлення новорічних прикрас, а також переглядали мультимедійну презентацію «Різдвяні обряди та вірування українців». Завершився захід участю школярок у традиційних «дівочих ворожіннях».

Особливої атмосферності колективній роботі надавав тематичний музичний супровід і пригощення, котрі зайвий раз підкреслювали «сімейність» атмосфери у колективі. Знання ж, здобуті у такий невимушений спосіб, як сподіваються самі організатори, зможуть стати черговим «місточком», який зв'яже цих школярів і їхні сім'ї із самобутньою культурою наших предків та історією рідної землі.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.