Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

«Творча Майстерня» відкриває свої двері для харківських школярів

Повернутися назад

З вересня 2016 р. на базі Харківського Локального Центру громадянської освіти № 1, що діє під головуванням Красіна Сергія Анатолійовича, розпочинає свою роботу гурток «Творча Майстерня». Разом із соціальним працівником, керівником клубу єдності поколінь «Джерельце» Тесленко Наталею Володимирівною, діти з числа переселенців отримають змогу навчитися працювати в таких техніках як канзаші, оріґамі, витинанка, ліплення із солоного тіста, вишивка хрестиком та гладдю, бісероплетіння та навіть створюватимуть прикраси.

Як зазначають самі співробітники, такі заняття дозволять дітям, що відчувають труднощі із соціальною адаптацією, не лише отримати нові знання, вміння й навички, але також відчути терапевтичний і психологічний ефект, краще адаптуватися та інтегруватися у нове середовище, а що не менш важливо – розвинути естетичні смаки і любов до творчості. Тому, вважаємо за правильне побажати нашим колегам і їхнім вихованцям успіхів у цьому починанні та по-справжньому цікавої і натхненної роботи!

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.