Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

«Творча Майстерня» знову запрошує харківських дітей на заняття

Повернутися назад

Харківські активісти вкотре запрошують підлітків з числа ВПО та тих, чиї батьки перебувають в зоні АТО, спробувати свої сили на заняттях «Творчої Майстерні». Як пояснюють самі організатори, актуальність їхньої роботи полягає в необхідності продовжувати забезпечувати рівний доступ соціально вразливих категорій населення до здобуття найрізноманітніших знань, умінь та навичок.

У результаті, для школярів, які відчувають певні труднощі адаптації в колективі, будуть проводитися уроки з творчості. Останні не лише дозволять дітям дізнатися щось нове й цікаве для себе, але й будуть мати терапевтичний та психологічний ефект, надаючи змогу краще адаптуватися й інтегруватися у нове середовище. Водночас, вони сприятимуть розвитку естетичного смаку і любові до творчості. Створені учнями вироби стануть чудовими подарунками для їхніх друзів і рідних, сприяючи подальшому розвитку фантазії.

Заняття під керівництвом соціального працівника, голови клубу єдності поколінь «Джерельце» Тесленко Наталі Володимирівни відбуватимуться впродовж жовтня 2016 р., двічі на тиждень, і триватимуть по 1,5 год.

Тематика уроків буде наступною:

  1. «Прикраси зі стрічок своїми руками: браслети, квіти, віночки» (3 год).
  2. «Паперові рушники» (1,5 год).
  3. «Оріґамі – мистецтво паперових витворів» (3 год).
  4. «Чудова країна гіпсу» (1,5 год).
  5. «Осінні букети з листя» (1,5 год).
  6. «Плетіння тату-чокерів» (1,5 год).

Як наголошують самі волонтери, участь у заняттях є цілком безкоштовною. Всі охочі можуть записатися на них за місцем проведення, на вул. Дружби Народів, 203 (цокольний поверх) або ж попередньо, сконтактувавшись із координатором Локального Центру громадянської освіти у м. Харкові № 1 Красіним Сергієм Анатолійовичем.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.