Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Тиждень Олімпійських ігор пройшов для дітей у м. Бердичеві (ФОТО)

Повернутися назад

Впродовж 18-22 липня 2016 р. Бердичівський Локальний Центр громадянської освіти провів тиждень літнього табору під назвою «Олімпійські види спорту».

Кожен день розпочинався для учасників із занять з іноземної мови, на яких учні вчилися будувати речення із вже відомих та щойно вивчених слів. Цікавим виявилось засвоєння англійських приказок і крилатих фраз. У вівторок навіть був проведений незвичний конкурс з відображенням на аркушах паперу улюбленого виду спорту учасників. Обов'язковою умовою його презентації стала коротка розповідь англійською мовою. Побували учні і на своєрідних Олімпійських іграх, де здобути чемпіонський титул можна було за знання іноземної мови. 

Впродовж тижня підлітки також дізнавалися багато цікавого про сам феномен Олімпійських ігор, їхній розподіл на Літні та Зимові, а також започаткування Юнацьких Олімпійських ігор, починаючи з 2010 р. Багато інформації діти самі охоче розповіли присутнім.

Як справжні спортсмени, школярі приступали до роботи після ранкової зарядки, на якій кожен мав змогу побути тренером. Щовечора учасники ділились на дві команди, щоб зіграти у волейбол – олімпійський вид спорту за рішенням ще 53-ї сесії Міжнародного олімпійського комітету, що проходила у 1953 р. в м. Софії. Як і заведено в таких випадках, юнацтво насамперед повправлялося у киданні та ловінні м'яча, у правильній подачі та стійці. Лише після цього майбутні чемпіони були допущені до жартівливих «змагань».

Найактивнішою для учнів виявилась п'ятниця, 22 липня, адже гостем табору став давній знайомий учасників – Девід, волонтер Корпусу Миру США в Україні. Враховуючи успіх нової гри від корпорації "Nintendo" – "Pokemon GO", діти поглиблювали свої знання з англійської мови саме з «кишеньковими монстрами» (від англ. "pocket monster"). Під кінець уроку, присутніх навіть відвідав головний герой популярної історії – Пікачу.

Вже через лічені години підлітки стали учасниками цікавих естафет і квестів. А на завершення тижня Олімпійських ігор, зіграли у вже традиційні настільні ігри "UNO", "Sorry" та «Мафію». Хто знає, можливо, і вони стануть скоро олімпійськими видами спорту?

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.