Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

У Київській області відбувся ювілейний вечір письменниці-казкарки Аліни Третяк для дітей з цільових груп проекту (ФОТО)

Повернутися назад

У 2017 р. працівники Локального Центру громадянської освіти у м. Біла Церква, спільно з бібліотекарями БЗШ І-ІІІ ст. № 15, започаткували марафон літературних ювілеїв, де діти отримують змогу познайомитися з творчістю письменників-краян.

19 і 20 січня 2017 р. в бібліотеку на голосні читання «Створила власну козацьку казку» завітали учні 4-Б та 6-А класів зазначеного навчального закладу. Серед них були і діти воїнів АТО та переселенців, якими опікуються наші колеги. Зустріч була присвячена 55-річчю з дня народження Аліни Третяк, яке вона святкує 21 січня. Народилася письменниця в м. Біла Церква, закінчила факультет журналістики Київського національного університету імені Т. Г. Шевченка. Пише вірші, казки, оповідання, друкувалася в багатьох виданнях України, є членом Національної Спілки журналістів і підполковником внутрішньої служби у відставці. Аліна Третяк – лауреат ряду творчих конкурсів.

Бібліотекарі ознайомили школярів з книжкою «Знаковий птах», до написання якої авторку надихнуло українське козацтво. Оригінальні історії, неймовірні пригоди, яскраві характери і ситуації, тон і ритм розповідей, своєрідна стилістика живої мови – все це надає особливу чарівність казкам Аліни Третяк. Книга «Знаковий птах» увібрала в себе народні перекази, легенди, авторські казки про героїчну козацьку минувшину.

Школярі, читаючи казки, віднайшли для себе відповіді на запитання: чому нашу мову звуть солов’їною; як літали повітрям козацькі чайки; чому козаків оберігає Матінка Божа і яку таємницю мала Мазепина сорочка. Водночас, вони пройнялися настроєм історичних і фантастичних героїв. Проілюструвавши улюблену казку, кожен з присутніх неначе став безпосереднім учасником тих далеких подій.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.