Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

У Київській ЗОШ № 238 відбувся «круглий стіл» «Різноманітність людських цінностей» для учасників нашого проекту (ФОТО)

Повернутися назад

Київський Локальний Центр громадянської освіти № 4 провів 23 січня 2017 р. у школі I-III ступенів № 238 Деснянського району м. Києва дискусію на тему «Різноманітність людських цінностей». До участі у ній долучились учні 9 класів, зокрема, з числа постраждалих від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму.

Завдяки Локальному координатору, представниці Управління освіти в Деснянському районі столиці Шумяковій Надії Василівні, а також вчительці історії і правознавства Цимбалюк Г. М., обговорення виявилося по-справжньому насиченим. Школярі мали можливість поглибити свої знання про різноманітність людських цінностей, вчилися обирати окремі з них і керуватися ними у житті. Підлітки також визначали суть поняття «цінності», порівнювали особисте бачення цінностей із наданим викладачами списком найбільш поширених з них. Кожен учень називав три найбільш важливі для себе цінності зі списку.

У ході дискусії щодо обраних і проігнорованих цінностей, школярі прийшли до висновку, що ними слід вважати цілі та пріоритети, які визначають сутність життя людини. Вибір же основоположних орієнтирів здійснюється особою в залежності від рівня розвитку її свідомості.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.