Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

У Київській ЗОШ І-ІІІ ст. № 147 відбувся семінар-тренінг, присвячений Всеукраїнському тижню права (ФОТО)

Повернутися назад

29 листопада 2016 р., в межах проекту «Інтеграція через діалог», Локальним Центром громадянської освіти у м. Києві № 4 було проведено семінар-тренінг «Права дитини. Основні проблеми прав дитини в сучасному світі» приурочений до Всеукраїнського тижня права.

Під час заходу, який проходив на базі ЗОШ I-III ступенів № 147 Деснянського району м. Києва, старшокласники визначали свою позицію стосовно проблем дотримання прав дитини у сучасному світі. Учні активно представляли результати власних проектів з визначеної теми, аргументували свої позиції, робили висновки на основі здійснених досліджень.

Окремо було акцентовано увагу на формуванні громадянської активності, вихованні принциповості, нетерпимості до антигуманного ставлення щодо дитини. Важливим моментом стала демонстрація потреби юридичного закріплення прав дитини як прояву піклування й надання допомоги з боку суспільства й держави. Школярі на прикладах знайомилися з методами ефективного захисту особистих прав.

Під час проведення семінару-тренінгу, було використано вправи «Знайомство» та «Асоціації», методи «Мозковий штурм» та «Побудова “Правового сонця”», проведено рольову гру «Засідання комітету ООН з прав дитини». Всі ці елементи, на переконання Локального координатора Шумякової Надії Василівни, дозволили підліткам повністю зануритись в атмосферу дискусії та якомога ефективніше засвоїти обговорюваний матеріал.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.