Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

У м. Бахмуті відбувся семінар, присвячений використанню досвіду проекту «Інтеграція через діалог» у роботі педагога (ФОТО)

Повернутися назад

16 лютого 2017 р., в межах семінару-тренінгу «Форми і методи полікультурного виховання», в Бахмутському НВК № 11 було організовано зустріч вчителів та методистів із кандидатом педагогічних наук, керівником проекту «Інтеграція через діалог», Петром Кендзьором.

Науковець презентував заступникам директорів із виховної роботи та учителям історії навчально-методичний посібник для педагогів щодо надання освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму під назвою «Ми серед інших. Інші серед нас».

Обговорюючи питання про сучасні глобалізаційні та інтеграційні процеси, Петро Кендзьор зазначив, що вони потребують гуманістичної парадигми міжкультурного діалогу, яка допомогла б запобігти виникненню ворожнечі та ненависті у різних сферах людського життя.

В результаті активного спілкування, учасники заходу дійшли висновку, що врахування полікультурного виміру у виховному процесі передбачає використання педагогом нових підходів до своєї роботи. Зокрема, важливо застосовувати на практиці цілий арсенал засобів, котрі сприяли б інтеграції та консолідації різних етнічних і культурних спільнот в українському суспільстві.

Окрім цього, присутні поділилися власними думками щодо можливостей реалізації ідей, закладених у посібнику, на практиці, а також висловили сподівання на те, що м. Бахмут стане одним із локомотивів подібних зрушень у сфері навчання.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.