Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

У м. Бахмуті завершився черговий етап роботи з випускниками з окупованих територій у рамках «Освітнього компасу»

Повернутися назад

Протягом 20-22 травня 2017 р. Освітньо-консультативний центр у м. Бахмуті Донецької області провів фінальні підготовчі роботи до ЗНО серед одинадцятикласників-екстернів з тимчасово неконтрольованих територій України з української мови та літератури.

Проведення консультацій з даних предметів здійснювала представниця Бахмутського Локального Центру громадянської освіти, вчитель ІІ категорії Алексєєнко Ангеліна Володимирівна. Як запевняють організатори, додаткові курси, враховуючи їхню короткочасність, мали на меті не стільки надання повного обсягу знань випускникам навчальних закладів, скільки допомогу в їхньому остаточному структуруванні. Таким чином, підлітки зуміли швидко побачити наявні прогалини у власних знаннях, задати питання, які їх турбували під час підготовки, а також отримати цінні поради щодо успішного складання ЗНО.

Якщо ж врахувати позитивні попередні відгуки випускників щодо тестувань, то можемо стверджувати, що команда Локального координатора Суткового Володимира Лукича на власному прикладі продемонструвала результативність допомоги дітям навіть у, здавалося б, найскладніших ситуаціях.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.