Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

У м. Бердичеві незабаром відкриється офіційна Резиденція Святого Миколая

Повернутися назад

Локальний Центр громадянської освіти у м. Бердичеві запускає в грудні 2016 р. святковий проект, відкриваючи на базі дитячого клубу «Рожеве Слоненя» справжню Резиденцію Святого Миколая.

Мета Локального координатора Трибун Оксани Антонівни, а також волонтерів Маренчак Катерини і Вялової Наталі полягає у відродженні українських традицій та духовності. Водночас, це сприятиме поступовому об'єднанню громади Бердичівщини, адже діти і їхні батьки не лише отримають святковий настрій, але й втілять мрію багатьох дітлахів, які прагнуть, щоб до них в гості завітав Святий Миколай.

Починаючи з перших днів роботи, волонтерами Центру будуть проводитись майстер-класи з пошиття іграшок. Відкриття Резиденції Святого Миколая в дитячому клубі «Рожеве Слоненя» з імпровізованими персонажами: Святим Миколаєм, Ангелом, Чортеням, відбудеться в суботу, 10 грудня 2016 р., о 10:00 год. Впродовж вихідних, які припадуть на 10, 11, 17 та 18 грудня 2016 р., малеча спільно з батьками зможе завітати до Резиденції, розповісти про свої добрі справи впродовж року та взяти участь у майстер-класах. За гарні справи діти отримуватимуть солодощі, а якщо вони зі своїми батьками вирішать поділитись також власними іграшками, то будуть додатково нагороджені офіційним посвідченням Помічника Святого Миколая.

Всі зібрані іграшки та книжки будуть передані до будинку-інтернату для дітей з особливими потребами, в громадську організацію для неповносправних дітей «Насіння надії», дітям, батьки яких загинули в зоні АТО, а також тим, хто перебуває в «сірій зоні». Останнім подарунки будуть передані волонтерами організації «Оберіг-26».

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.