Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

У м. Бердичеві відкрився англомовний літній табір для дітей, що постраждали від війни (ФОТО)

Повернутися назад

6 червня 2016 р. розпочалася робота англомовного літнього табору на базі Дитячого клубу «Рожеве слоненя» Локального Центру громадянської освіти у м. Бердичеві, що працює в рамках проекту «Інтеграція через діалог». Основними запрошеними стали діти ветеранів і воїнів АТО, яким вирішили допомогти волонтери Житомирщини. Темою першого тижня стали «Сім чудес світу».

Вже наступного дня після урочистого відкриття, діти побували на заняттях з англійської мови, після яких здійснили прогулянку рідним містом. На думку учасників англомовного табору, найбільше чудо світу – це сам Бердичів. І розпочали свою подорож наші дослідники з Кляштора Кармелітів Босих. Дуже багато вражень залишив по собі музей Джозефа Конрада. Гідом для школярів стала сестра Каміла, яка розповіла про безліч маловідомих фактів з історії цього місця. Після завершення екскурсії, смачними коктейлями пригостила Соборна Аптека. Ближче до кінця дня, підлітки подивилися пізнавальний мультик і провели дискусійне обговорення.

8 червня 2016 р. учнів ознайомили з підтемою дня: «Піраміда Хеопса та Мазолей в Галікарнасі». Діти поринули в атмосферу стародавнього світу та дізналися багато цікавого. 4 год продуктивної праці – і вже постали дві команди з унікальними назвами та цікавими девізами. Кожен працював творчо та завзято, демонструючи свій потенціал на повну.

Нова доба розпочалася з об'єднання школярів у команди українців та англійців. Зі складеною заздалегідь мапою, підлітки вирушили на прогулянку містом. Будучи біля різних пам'яток, кожна група виконувала непередбачувані, але від того тільки цікавіші завдання.

Вже в п'ятницю, яка ознаменувала собою кінець першої зміни, на занятті з англійської мови відбулось знайомство з волонтером Корпусу Миру США в Україні на ім'я Девід. Хлопець розповів про специфіку роботи волонтерів в Україні. Після цього, учасники табору підбили підсумки теми тижня «Сім чудес світу». Завершували день руханки, змагання та співи. Така активність дітей вселяє надію у колектив Локального Центру на цікаве продовження співпраці. Чи виправдаються ці сподівання – дізнаємося вже зовсім скоро, у понеділок. А поки, в честь завершення насиченого робочого тижня, всі відправляються на заслужений дводенний відпочинок.
 

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.