Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

У м. Бердичеві завершила свою роботу Резиденція Святого Миколая (ФОТО)

Повернутися назад

Нещодавно у м. Бердичеві Житомирської області завершила свою роботу Резиденція Святого Миколая, організована місцевим Локальним Центром громадянської освіти. Протягом 16 днівз 10 по 25 грудня 2016 р.Святий Миколай чекав від маленьких бердичівлян не лише віршів, а й розповідей про добрі справи, котрі робила дитина впродовж року. За це дітвора отримувала солодкі подарунки.

Понад 300 дітей відвідали Резиденцію, а 152 з них стали помічниками Святого Миколая і отримали відповідні посвідчення. Причиною стало те, що вони поділились з нужденними однолітками цукерками, солодощами, а також іграшками в гарному стані, якими вже не користуються. Зібрана допомога була передана маленьким українцям – сиротам, з особливими потребами та тим, хто перебуває в «сірій зоні» АТО.

Таким чином, проект «Резиденція Святого Миколая» мав на меті не лише створення по-справжньому святкового настрою, але й допомогу потребуючим.

Сам проект був організований в рамках Програми освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, що постраждали в результаті збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму «Інтеграція через діалог», за підтримки Житомирської обласної організації «Воскресіння», Волонтерського психолого-консультативного центру «Фенікс» для воїнів АТО, їхніх родин і переселенців, а також Бердичівської молодіжної громадської організації «Фенікс».

Особливої подяки заслуговують представники Благодійного Фонду «Оберіг-26», які зуміли привезти 19 грудня 2016 р. подарунки для діток, котрі перебувають у «сірій зоні». Низький уклін також родинам ветеранів АТО Лисенків, Шелег, Скірченків, які передали цілий бус речей в «сіру зону». Відзначилась і місцева дівчина Марина Горефінюк, котра передала мішок іграшок, отриманих в подарунок на власному весіллі замість квітів. Помітну підтримку для наших колег забезпечили також Дитячий клуб «Гармонія», громадська організація «Французький альянс», Жіночий клуб, Дмитровецька ЗОШ та Педагогічний коледж, представники яких взяли активну участь у роботі Резиденції.

Безпосередню участь у реалізації задуманого брала також велика кількість волонтерів. Серед них: Оксана Заводяна, Ксенія Складанюк, Артем Галабурда, Марина Складанюк, Єлизавета Телечук, Микола Кропивницький, Віктор і Єлизавета Огороднійчук, Наталя Вяткова, Анастасія Гундарук, Анастасія Кудиш, Олексій Поліщук, Ірина Білик, Марія Стасюк, Каріна Ізраїтель, Любов Трибун, Катерина Марунчак, Віталій Савін, Тетяна Валюк, Вікторія Сильчук, Андрій Островський, Серго Манукян, Людмила Маляр, Ольга Чайківська, Марина Савицька та Юлія Огороднійчук. Духовну ж підтримку заходів здійснював настоятель Озадівської церкви Покрови Святої Богородиці отець Ярослав.

Водночас Локальний координатор Трибун Оксана Антонівна висловлює щиру вдячність громаді міста та району за участь у проекті, адже це чи не найкраще продемонструвало єдність українського суспільства у прагненні допомогти юному поколінню у скруті.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.