Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

У м. Бердичеві завершилась робота табору для дітей, що постраждали від війни (ФОТО)

Повернутися назад

Впродовж 25-29 липня 2016 р. тривав останній тиждень роботи літнього англомовного табору для дітей з числа переселенців та воїнів АТО, що його організувала керівник Бердичівського Локального Центру громадянської освіти Трибун Оксана. Темою нових зустрічей учасників стала «Книга рекордів Гіннеса».

Традиційно, кожен день у школярів розпочинався із занять з англійської мови. На них підлітки під керівництвом Мельничук Ольги старанно вивчали нові слова та повторювали пройдений матеріал, пов'язаний із використанням часів. Враховуючи обрану тематику, учні також переглядали відео, присвячені незвичним досягненням людства та явищам світу, що нас оточує.

Окремо учасники дізнавались про книгу рекордів. Наприклад, про те, що цей довідник є виданням з найбільшим накладом із усіх книжок (за винятком Біблії), захищених копірайтом – факт, який відзначено записом у самій «Книзі рекордів Гіннеса». А вже на наступний день, у середу, діти приділили увагу виданню «Книга рекордів України: Людина і суспільство. У світі науки і техніки». Як поділились самі учасники табору, ця книга містить багато звичайних і незвичайних, цікавих і дивовижних фактів про все «най-най…» в Україні – її населення і людей-унікумів, імена та прізвища, наукові та технічні досягнення, архітектуру та енергетику, транспорт та зв'язок. Зі сторінок публікації можна довідатися, хто є рекордсменом серед довгожителів нашої країни, про найвищу і найогряднішу людину, хто серед наших співвітчизників уперше здійснив навколосвітню подорож і найдовше пробув у космічному просторі тощо.

Не забували підлітки й дорослі також про активні ігри. Зокрема, вечори вони проводили за іграми в асоціації, волейбол, твістер та "Alias". Адже чи можливе досягнення тих чи інших рекордів без наполегливих тренувань і командної роботи?

П'ятниця, 29 липня 2016 р., стала останнім днем дитячого табору. Вранці школярі взяли участь у майстер-класі зі створення традиційного українського оберега – ляльки-мотанки. Вечір же був присвячений прощальному колективному пікніку. Чекав дітвору також сюрприз. Адже волонтери Савін Віталій та Складанюк Ксенія увесь час проводили облік успіхів своїх підопічних. Тому, саме на фініші найактивнішим учасникам табору були вручені подарунки від соціального підприємства «Імперія Свята». Переможцями було визнано Складанюк Марину, Осадчу Маргариту та Огороднійчук Лізу. Решта ж дітей була нагороджена пам'ятними презентами.

На цій мажорній ноті завершилась двомісячна колективна робота дорослих та підлітків. Втім, проведений спільно час не можна назвати витраченим даремно. Адже, кожен щось отримав за ці тижні. Хтось – незвичні розваги. Інші – нові знання, враження чи досвід. Дехто ж познайомився з людьми, які за короткий час стали для них справжніми друзями. Але, хочеться вірити, що об'єднає їх всіх одне: відчуття того, що це літо стало для них дійсно незабутнім.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.