Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

У м. Бердичеві завершився другий тиждень роботи літнього табору (ФОТО)

Повернутися назад

Впродовж 13-17 червня 2016 р. тривала друга зміна англомовного табору «Фенікс» на базі Бердичівського Локального Центру громадянської освіти, який проходить в рамках проекту «Інтеграція через діалог», за підтримки Європейського Союзу.

Директор табору Савін Віталій та координатор Складонюк Ксенія ознайомили дітей з темою другого тижня під назвою: «Соціальний театр. Форум-театр».

Великим сюрпризом для учасників стало знайомство з польським тренером, актором та режисером соціального театру Мареком Костюлеком. Діти виконували різноманітні вправи та завдання. Спробували себе і в акторському амплуа, навчаючись передавати емоції без слів. Водночас, підлітки отримали змогу навчитися слухати та бачити одне одного, брати участь в авторських постановках. Вправи Марека допомогли школярам розкритися та стати згуртованішими.

Пізніше відбулася презентація лялькового театру. Учні залюбки стали його учасниками. Особливе захоплення у них викликало завдання зі сценками на запропоновану тему. Окремо слід виділити заняття, присвячене світу барв. Діти розповідали про свій улюблений колір та якусь цікавинку про нього. Дехто проявив свою фантазію на повну, склавши авторську історію про кольори. 

Однією з «родзинок» став конкурс на найкращий костюм, виготовлений з підручних матеріалів. Його логічним продовженням став показ мод "Berdychiv Fashion Week", де дівчата показали свою красу та індивідуальність.

Окрім творчих конкурсів, був час і для настільних ігор. Особливою популярністю користувалася гра "UNO", яка чергувалась з «Твістером».

Кожен день розпочинався заняттям з англійської мови під керівництвом Довбні Ольги, що значно покращило розмовний рівень школярів. Уроки проводилися в ігровій інтерактивній формі. Зокрема, підлітки вивчали пісню "Everybody" та мали змогу наживо поспілкуватися з волонтером Корпусу Миру США в Україні Девідом. Останній також захопився соціальним театром і брав участь у постановках спільно з дітьми.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.