Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

У м. Біла Церква розпочинається жовтневий курс з вивчення історії України для дітей воїнів АТО

Повернутися назад

Впродовж жовтня 2016 р. Білоцерківський Локальний Центр громадянської освіти проводитиме заняття з підготовки до ЗНО з історії України для старшокласників, батьки яких приймали участь в АТО. Кожного тижня на базі БЗШ № 15 відбуватиметься навчання за такими темами:

  1. Поява та розселення людей на території України.
  2. Поширення землеробства і скотарства на землях України. Трипільська культура.
  3. Світ кочовиків та античні міста-колонії на території України.
  4. Давні слов'яни.

Кожен урок триватиме 1 год. Діти матимуть змогу навчатися у групі середньою чисельністю в 10-15 осіб під керівництвом вчителя вищої категорії Гейко Діни Петрівни.

Навчальні заняття з історії України супроводжуватимуться наступними прийомами:

  • опрацюванням карт, де учні відновлять свої вміння та навички розпізнавати на картосхемі місця основних стоянок людей кам'яного віку на теренах сучасної України; території розселення трипільців, кіммерійців, скіфів; місця розташування античних міст-колоній Північного Причорномор'я та Криму, Боспорського царства; напрямки розселення слов'ян під час Великого переселення народів;
  • роботою з ілюстраціями пам'яток того часу – наочним матеріалом, за яким учні зможуть охарактеризувати суспільне, господарське та духовне життя носіїв трипільської культури, кіммерійців, скіфів, сарматів, населення міст-колоній Північного Причорномор'я та Криму, давніх слов'ян;
  • переглядом анімованих роликів, що були озвучені Богданом Ступкою;
  • вивченням текстового матеріалу, за яким підлітки визначатимуть основні риси археологічних періодів, неолітичної революції, причини та наслідки занепаду Великої Скіфії, особливості грецької колонізації Північного Причорномор'я та Криму; зуміють пояснити результати і роль Великої грецької колонізації, Великого переселення народів та Великого розселення слов'ян для розвитку українських земель.

Локальний координатор Богінська Лариса Петрівна сподівається, що такий підхід до навчання дозволить посприяти якісній підготовці випускників до ЗНО, заповнивши, водночас, можливі прогалини у їхніх знаннях та зацікавивши у більш детальному вивченні історії України.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.