Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

У м. Біла Церква школярі з цільових груп проекту відзначили 99 річницю бою під Крутами (ФОТО)

Повернутися назад

99 років віддаляють нас від подій 29 січня 1918 р.бою під Крутами, де недосвідчені у військовій справі юнаки виступили проти більшовицьких військ під командуванням Михайла Муравйова. Та ці дні живуть в душі українського народу, ятрять його серце, надихають наших сучасних воїнів на славні подвиги заради Батьківщини.

Наші колеги з Локального Центру громадянської освіти у м. Біла Церква вирішили нагадати сучасним підліткам про подвиг їхніх попередників. Тому, на території бібліотеки БЗШ № 15 відбувся історичний відео-екскурс «Триста зір спалахнули у небі», на який були запрошені учні 9-А, 9-Б і 6-А класів, а також їхні ровесники з БВЗШ № 1. Школярі, значну частину яких складали учасники Програми освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму «Інтеграція через діалог», зазирнули у ті буремні дні, відкрили для себе ще одну сторінку нашої історії, усвідомили суть трагедії, ім’я якої – Крути.

Учні переглянули патріотичний ролик, знятий до річниці бою під Крутами, прослухали історичні факти та свідчення очевидців. Зі сльозами на очах дивилися уривки документального фільму «Україна: забута історія. Крути: молода кров». Поетичні рядки про сумні події січня 1918 р. перегукувалися з теперішньою трагедією України. Привернула увагу гостей також виставка-нагадування «Крути: події, факти, пам'ять».

Як підсумувала у своєму зверненні Локальний координатор Богінська Лариса Петрівна, цей День, не дивлячись ні на що, назавжди залишиться світлим у нашій пам'яті. Це День подвигу та прикладу для майбутніх і нинішніх поколінь. День надії і любові до своєї України. День пам'яті Героїв Крут.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.