Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

У м. Біла Церква успішно завершилися заняття з плавання (ФОТО)

Повернутися назад

Впродовж листопада 2016 р. Білоцерківський Локальний Центр громадянської освіти організовував заняття з плавання для дітей, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму.

Професійний тренер з плавання Вакулюк Віта Петрівна поетапно знайомила дітей з правилами поводження на воді, вправами для «розігріву» перед зануренням, а головне – із правильною технікою плавання батерфляєм і комплексно.

За словами Локального координатора Богінської Лариси Петрівни, діти з великим задоволенням відвідували уроки, роблячи помітні успіхи з кожним новим заняттям. Показово, що вони активно допомагали своїм колегам, надаючи поради і підтримку, якщо останнім щось тимчасово не вдавалося.

Своєрідним фінальним іспитом для школярів став спільний заплив учасників, який і мав продемонструвати досягнутий ними прогрес у навчанні. Найкращою у цьому міні-змаганні виявилась Лосік Яна, котра показала найкращі результати серед своїх однолітків, здобувши таким чином перше місце.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.