Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

У м. Біла Церква відбулася прем'єра документального фільму «Богданове щастя» (ФОТО)

Повернутися назад

20 січня 2017 р., в День пам’яті захисників Донецького аеропорту, в актовій залі Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 15 відбулася презентація фільму «Богданове щастя». Почесними гостями заходу стали автори Лариса Артюгіна та Петрас Ватікунас.

Організатори з числа представників Локального центру громадянської освіти у м. Біла Церква запросили на зустріч не лише учнів місцевого навчального закладу, але і їхніх колег з БНВО «Перша гімназія», БСЗШ І-ІІІ ступенів № 9 і БЗШ І-ІІІ ступенів № 11.

Перед переглядом до глядачів звернулася режисер Лариса Артюгіна, яка розповіла про створення подібних короткометражних фільмів та про життя дітей у зоні конфлікту на Сході України.

Метою даного заходу було познайомити школярів із символами та контрастами, які зустрічаються у кінострічці. Важливим було звернути увагу підлітків на те, що малюють їхні однолітки в зоні АТО, що з ними сталося і як змінилося їхнє дитинство. Водночас, наскрізним питанням як відео, так і зустрічі, пов’язаної з ним, стало те, що конкретно може на сьогодні зробити кожен з нас для таких дітей. І саме від відповіді на нього залежить, без перебільшення, єдність українського суспільства у майбутньому.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.