Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

У м. Біла Церква відбулось знайомство дітей з числа ВПО із культурою Японії (ФОТО)

Повернутися назад

Омита водами Тихого океану, Японія першою зустрічає небесне світило з-за морського горизонту, і тому носить горде ім'я Країни сонця, що сходить. Не маючи ні значних природних ресурсів, ні достатньої території, постійно живучи під загрозою тайфунів і землетрусів, зараз Японія є однією з найрозвиненіших країн світу, яка досягнула небачених успіхів у галузях науки, новітніх технологій і життєзабезпечення.

2017 р. офіційно був проголошений Роком Японії в Україні. Та чи багато ми знаємо про цю екзотичну державу? З чого ж розпочинали японці? Де містяться витоки їхньої мудрості і сили? У цьому й спробували розібратися представники Білоцерківського Локального Центру громадянської освіти спільно з учнями 6-х класів, які належать до цільових груп Програми «Інтеграція через діалог».

Слайд-презентація «Що я знаю про Японію» та розповідь бібліотекаря БЗШ № 15 Войтенко Інеси допомогли дітям дізнатися більше про японські традиції, менталітет і цікаві факти, пов'язані з цим народом.

Водночас, увагу підлітків привернули: книжкова виставка «Країна сонця, що сходить», викладка періодичних видань «Найдавніша країна світу» і виставка малюнків «Аніме-портал Аліни Драбинко».

Знайомлячись із культурою цього далекого, але такого цікавого народу, школярі зайвий раз переконалися: природні умови – не вирок. Якою б не була земля навколо, велич країни творять самі люди. У цьому плані українцям, як жителям надзвичайно багатого і мальовничого куточку світу, є чому повчитися у працелюбних японців. І будемо сподіватися, що подібні заходи змусять нас зайвий раз замислитись над ставленням до рідних земель і їхнім розвитком, дозволивши, у перспективі, молодшому поколінню по-справжньому пишатися своєю Батьківщиною.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.