Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

У м. Біла Церква відбулося святкування Дня краєзнавства із залученням учасників проекту «Інтеграція через діалог» (ФОТО)

Повернутися назад

13 вересня 2017 р. у бібліотеці БНВО «ЗОШ № 15 – ДЮСОК» відбувся День краєзнавства «Біла Церква літературна: ювілеї та ювіляри».

Широкому загалу відвідувачів книгозбірні, серед яких були також діти-переселенці і підлітки, батьки яких перебувають в АТО, представниками Локального Центру громадянської освіти у м. Біла Церква була представлена книжкова виставка та коментований перегляд літератури «Марафон літературних ювілеїв».

Для юнацької аудиторії відбулася презентація нової збірки оповідань Таїни Братченко «Прозріння». «Їхня тематика пов'язана з історичними подіями сучасності: Помаранчевої революції, революції Гідності і початком війни, яку підступно почала проти нас Росія», – так сказала про історію написання твору його авторка, яка сама була їхнім свідком або учасником.

Водночас, наші колеги зробили викладку творів Віктора Євтушенка «Багато слів, паперу мало!». Відвідувачі бібліотеки навчального закладу мали змогу не тільки її переглянути, але й отримати у подарунок один із афоризмів письменника-ювіляра.

Для наймолодших читачів, учнів 2-3 класів «ЗОШ № 15 – ДЮСОК», пройшли публічні читання казки Ніни Опанасенко «Що болить тобі, мій колосочку?». Малеча з ГПД під керівництвом вчителя Ірини Атанасової із задоволенням прослухала поетичну вервечку творів Андрія Гудими «Настусині клопоти», Петра Розвозчика «Ластівчине зілля», Ніни Опанасенко «Бігли білочки з ялинки».

Як підсумовує Локальний координатор Богінська Лариса Петрівна, День краєзнавства пройшов цього року по-справжньому змістовно, весело і креативно, надаючи змогу дітям, які постраждали від війни, не просто впоратись зі стресами з допомогою Слова, але й дійсно по-новому поглянути на літературну спадщину регіону.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.