Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

У м. Біла Церква відбувся квест для учнів, приурочений до Дня утвердження Державного Герба України (ФОТО)

Повернутися назад

25 лютого 2017 р. Локальний Центр громадянської освіти у м. Біла Церква провів квест-гру «Державні символи України» на базі БЗШ № 15. Захід, до якого долучилися школярі 5 та 6 класів, був приурочений до Дня утвердження Державного Герба України. Прикметно, що серед учасників було чимало представників цільових груп Програми освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму «Інтеграція через діалог».

Метою квесту стало поглиблення знань учнів про історію, культуру, звичаї, традиції та адміністративний устрій України. Важливим став і виховний момент, який передбачав культивування поваги та любові до державних символів. За словами Локального координатора Богінської Лариси Петрівни, боротьба була по-справжньому напруженою, супроводжуючись вирішенням підлітками ряду нестандартних завдань.

Переможцем змагань стала команда 6-А класу «Файна Юкрайна», представників якої організатори нагородили офіційними грамотами.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.