Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

У м. Біла Церква відбувся вечір хоку для дітей воїнів АТО і ВПО, присвячений Року Японії в Україні (ФОТО)

Повернутися назад

Японія – це єдина країна у світі, в історії якої існувало Міністерство поезії. Японія – це держава, де при імператорському дворі протягом декількох століть були популярними поетичні конкурси, переможці яких нагороджувалися високими державними чинами.

Зустріч 26 січня 2017 р. представників Білоцерківського Локального Центру громадянської освіти з учнями 6 класів БЗШ № 15, серед яких були й діти переселенців і воїнів АТО, стала для малечі справжньою прогулянкою чудовою східною країною разом із поетом-мандрівником Мацуо Басьо. І хоча ця подорож була умовною, символічною, але в ній були присутніми справжні сходинки, що ведуть до вміння творчо мислити, аналізувати нові знання, формувати особисту думку.

Під час зустрічі школярі отримали також змогу ознайомитися з книжковою викладкою «Пізнай таємниці хоку», взяти участь у вікторині «Особливості хоку» та скористатися «відкритим мікрофоном» у конкурсі на краще читання цього жанру японської лірики.

За словами Локального координатора Богінської Лариси Петрівни, згадана зустріч є лише однією із запланованих в циклі заходів на теренах Київщини, що приурочені до Року Японії в Україні.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.