Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

У м. Біла Церква відкрився пришкільний літній табір «Світанок», гостями якого стали також учасники нашого проекту (ФОТО)

Повернутися назад

6 червня 2017 р. на базі БНВО «ЗОШ №15-ДЮСОК», яким опікується Локальний Центр громадянської освіти у м. Біла Церква, відбулось урочисте відкриття літнього пришкільного табору «Світанок».

Безпосередніми учасниками табору стали не лише вихованці згаданого навчального закладу, але й представники цільових категорій Програми «Інтеграція через діалог»: діти переселенців, воїнів АТО, а також юні мешканці прифронтових населених пунктів Донецької й Луганської областей.

На урочистостях були присутні: заступниця міського голови Настіна Ольга Іванівна, начальник Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Петрик Юрій Федорович, завідуюча сектором виховної роботи та позашкільної освіти Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Щербань Лариса Олексіївна. Ведучою на церемонії відкриття стала Локальний координатор Богінська Лариса Петрівна.

Завершились урочистості конкурсом малюнку на асфальті «Щасливе дитинство» серед представників щойно сформованих загонів. Ближче до вечора діти відправилися на перегляд мультфільму в кіноклубі «Мадагаскар».

Вітаємо наших колег із початком діяльності пришкільного літнього табору та щиро зичимо їм сил і натхнення для виконання своєї нелегкої, проте, безумовно, благородної місії.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.