Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

У м. Біла Церква завершив свою роботу хореографічний гурток для дітей з цільових груп проекту (ФОТО)

Повернутися назад

Період з листопада по грудень 2016 р. пройшов для юних білоцерківчан з числа учасників Програми «Інтеграція через діалог» по-справжньому активно. За підтримки місцевого Локального Центру громадянської освіти, професійний хореограф Мельніченко Анастасія Володимирівна проводила заняття з танців для двох десятків дітей воїнів АТО і переселенців.

Уроки були організовані таким чином, аби врахувати вікові особливості учасників та вдало поєднувати класичні танцювальні вправи з гімнастичними номерами. Як наслідок, підлітки з неприхованим задоволенням відвідували кожне заняття, намагаючись навчитись все новим рухам і вдосконалити власну техніку виконання. 

Вже наприкінці грудня діти презентували все, чому навчилися, під час новорічної казки на території БЗШ № 15. Вони подарували глядачам незабутні враження своїми танцями «Фіксики», «Сніжинки» та «Україна колядує». Тепер же плани наших танцюристів більш масштабні: в період зимових свят вони планують відвідати міський шпиталь, де перебувають поранені воїни АТО. Спеціально для останніх юні таланти організують справжній концерт. Тож побажаймо їм успіхів у цій благородній справі і виключно вдячної публіки!

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.