Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

У м. Харкові відновлює свою роботу гурток з англійської мови для дітей з окупованих територій

Повернутися назад

Після перерви на літні канікули, Харківський Локальний Центр громадянської освіти № 1 відновлює роботу гуртка з англійської мови для учнів з числа ВПО та соціально незахищених категорій населення. Як зауважує Локальний координатор Красін Сергій Анатолійович, у вересні 2016 р. програма буде особливо насиченою, адже діти матимуть змогу відвідувати заняття одразу тричі на тиждень. За його словами, такий підхід дозволить і надалі забезпечувати рівний доступ соціально вразливих категорій населення до знань, які необхідні для полегшення інтеграції України у європейський простір.

Разом зі своїм наставником, кандидатом педагогічних наук, доцентом Ібрагім Юлією Сергіївною, школярі розглянуть теми: «Я, моя сім'я, мої друзі»«Мої дядько й тітка»«Мій найкращий друг»«Іван – працелюбний»«Професії»«Дідусі та бабусі»«Моя сім'я. Аудіювання»«Маленька сестричка й братик»«Одяг»«Мій улюблений одяг»«Шкільна форма»«Модний одяг»«Який одяг тобі подобається?» тощо. 

Завдяки такій активній роботі, підлітки отримають шанс розвинути граматичні навички з уживання різних часів, побудови питальних речень, розширити словниковий запас та навички спілкування, а головне  заповнити потенційно існуючі «лакуни» у власних знаннях, подолавши, таким чином, страх перед спілкуванням іноземною мовою.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.