Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

У м. Харкові завершився черговий етап курсів з англійської мови для дітей з числа ВПО (ФОТО)

Повернутися назад

Протягом грудня 2016 р. Харківський Локальний Центр громадянської освіти № 1, у співпраці з громадською організацією «Асоціація багатодітних сімей "AMMA"», проводив курси з англійської мови для дітей з багатодітних сімей вимушених переселенців. Впродовж місяця відбулося 12 уроків, які постійно відвідувало 9 дітей віком 10-11 років з цільових груп проекту. За цей період було розглянуто наступні теми: 

 1. «Родина вдома».
 2. «Члени моєї родини: сестра, брат».
 3. «Члени моєї родини: дідусь, бабуся».
 4. «Я, моя сім'я, мої друзі. Проектна робота "Моє родинне дерево"».
 5. «Час пити чай».
 6. «Шкільне життя. Проектна робота "Школа моєї мрії"»
 7. «Святковий сніданок».
 8. «Улюблені страви».
 9. «Улюблені страви. Домашні страви».
 10. «Традиційна їжа британців».
 11. «Улюблена страва».
 12. «Продукти харчування».

Завдяки викладачу Ібрагім Юлії Сергіївні, діти зуміли суттєво вдосконалити навички письма, читання й основ усного мовлення із зазначених тем. Було засвоєно особливості вживання ступенів порівняння прикметників, використання слів "some", "any", "much", "many", модального дієслова "must", побудови спеціальних запитань, вживання теперішнього тривалого та минулого неозначеного часу, злічуваних і незлічуваних іменників тощо. Окрім цього, підлітки засвоїли відмінності між кількісними та порядковими числівниками в англійській мові, вивчили правила вживання присвійних займенників, сполучників "as ... as", і суттєво збільшили свій словниковий запас.

Згідно з планами Локального координатора Красіна Сергія Анатолійовича, курси з англійської мови знайдуть своє продовження і в новому році, а тому, всі охочі записатися на них з числа ВПО чи дітей воїнів АТО можуть це зробити завчасно, скориставшись контактними даними нашого колеги, розміщеними на сайті.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.