Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

У м. Харкові завершився черговий етап роботи «Творчої майстерні» для дітей воїнів АТО і переселенців (ФОТО)

Повернутися назад

Впродовж 9-30 січня 2017 р. у м. Харкові відбувалися заняття «Творчої майстерні» для дітей воїнів АТО, переселенців і представників соціально незахищених категорій населення. Наші колеги з місцевого Локального Центру громадянської освіти № 1 провели за цей період 8 занять по 1,5 год. кожне, які були присвячені наступним темам:

  1. «Технологія клеєвої аплікації» (3 год.).
  2. «Техніка "Iris Folding". Виготовлення робіт за готовими шаблонами» (3 год.).
  3. «Оріґамі – мистецтво паперових виробів» (3 год.). 
  4. «Вітражний розпис» (1,5 год.).
  5. «Чудова країна гіпсу» (1,5 год.).

Під керівництвом соціального працівника, голови клубу єдності поколінь «Джерельце» Тесленко Наталі Володимирівни, діти мали змогу не лише отримати нові знання, вміння й навички, але й познайомитися з новими друзями і навчитися працювати у колективі однолітків. Уроки мали також терапевтичний і психологічний ефект, даючи змогу учасникам краще адаптуватися та інтегруватися у нове середовище. Водночас, стимулювався розвиток естетичного смаку підлітків і любові до творчості.

Курси вже традиційно проходили за адресою вул. Дружби Народів, 203, на цокольному поверсі. Враховуючи ж те, що діяльність гуртка продовжуватиметься і в майбутньому, пропонуємо всім охочим долучитися до неї зв'язатися напряму з Локальним координатором Красіним Сергієм Анатолійовичем за контактами, розміщеними на персональній сторінці осередку на нашому сайті.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.