Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

У м. Харкові завершився листопадовий етап занять з української мови (ФОТО)

Повернутися назад

В період з 1 по 26 листопада 2016 р. Локальний Центр громадянської освіти у м. Харкові № 1 провів на базі громадської організації «Асоціація багатодітних сімей "АММА"», що опікується багатодітними сім'ями ВПО та місцевої громади, 12 занять з української мови для цільових груп Програми «Інтеграція через діалог». Кожен урок тривав по 1 год.

Метою наших колег стало забезпечення повноцінного доступу підлітків з числа соціально вразливих категорій населення до знань, які необхідні для полегшення інтеграції України у європейський простір. Заняття з української мови постійно відвідували 10 дітей віком 10-11 років, які мають певні труднощі з засвоєнням рідної мови та адаптацією у колективі.

Протягом навчання учні не тільки отримали шанс здобути корисні знання, вміння й навички, а й познайомитися з новими друзями та навчитися працювати в колективі. Самі курси мали терапевтичний і психологічний ефект, дозволяючи учасникам краще адаптуватися до нового місця перебування й інтегруватися у місцеве середовище, а також розвиваючи почуття любові до рідної мови.

Вчителька української мови і літератури Науменко Олена Олександрівна проводила заняття відповідно до шкільної програми. При цьому, вона виділила необхідність досягнення наступних завдань:

  • вдосконалення знання дітьми програмного матеріалу;
  • розвиток і збагачення мовлення учнів;
  • виховання любові та поваги до української мови, бажання її вивчати та спілкуватися нею.

Аналізуючи проведену роботу, можна говорити про те, що школярі добре засвоїли теми: «Словосполучення», «Речення. Граматична основа», «Другорядні члени речення», «Лексикологія. Лексичне значення слова», «Групи слів за значенням. Синоніми». Втім, певні труднощі виникли під час опрацювання речень з однорідними членами, складних речень. Діти допускали помилки при розстановці розділових знаків у складному реченні, що свідчить про потребу продовження занять. За визнанням викладача, необхідно більше уваги приділяти вправам конструктивного рівня, сприяти активному виробленню у дітей навичок самоконтролю.

Таким чином, курси дозволили підліткам отримати чимало додаткових знань, а як наслідок – підвищити свій загальний рівень успішності. Для тих же, хто зацікавлений у долученні до занять взимку, пропонуємо звернутися до Локального координатора Красіна Сергія Анатолійовича за вказаними на нашому сайті контактними даними для попереднього запису.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.