Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

У м. Краматорську пройшов тренінг для психологів по роботі з жертвами війни на Сході України (ФОТО)

Повернутися назад

15 лютого 2017 р. Локальний Центр громадянської освіти у м. Краматорську № 1 організував для педагогів та психологів міста тренінг розвитку емоційно-вольової саморегуляції (ЕВС), що має на меті оволодіння прийомами зняття психоемоційної напруги та підвищення рівня самовладання.

Програма тренінгу включала два модулі: теоретичний та практичний. Теоретичний був присвячений розкриттю значення самоспостереження, контролю дихання та аутогенного тренування, а практичний (відповідно до АТ-1 Шульца та ПМР Джейкобсона) – технікам релаксації, контролю дихання та автосугестії.

Завдання тренінгу були наступними:

  • розвиток здатності до впливу на психофізіологічні та нервові процеси з метою контролю та управління емоціями та деструктивними станами;
  • опанування навичками переключення ритмів дихання та управління їхньою тривалістю з метою впливу на характер роботи вегетативної нервової системи;
  • навчання довільному розслабленню різних груп м'язів та створенню відчуття тепла;
  • моделювання бажаних емоційних реакцій на стрес.

Керівником тренінгу була Шапошнікова Анна Сергіївна, викладач кафедри практичної психології НПУ ім. М. П Драгоманова, розробник та тренер програм особистісного розвитку, а також член робочої групи по вивченню наслідків військового конфлікту на Сході України. Допомагала їй у проведенні роботи Колесник Лариса Володимирівна – старший викладач кафедри педагогіки та методики початкового навчання НПУ ім. М. П. Драгоманова.

Про результативність проведеної зустрічі свідчать наступні відгуки учасників:

Огромное спасибо за организацию и проведение такого тренинга. Восхищаюсь тренером Анной Сергеевной! Материал давался в доступной форме, было очень интересно, легко, увлекательно. Получила практические рекомендации, обучилась приёмам снижения психоэмоционального напряжения и повысила уровень самоовладения собой  в трудных жизненных ситуациях.

Хотелось бы, чтобы тренинг продлился как можно дольше. В группе чувствовала себя комфортно.

Наш регион в целом и я в частности очень нуждаемся в таких тренингах. С большим удовольствием посетила бы ещё занятия, которые проводит тренер Анна Сергеевна.

Яновская Виктория, практический психолог.

Огромное спасибо! Тренинг прошел на одном дыхании! Благодарю за вдохновение – оно будет служить ресурсом в работе с детками! Хотелось бы побольше встреч с Анной Сергеевной.

Лариса Сушко, детский психолог.

Огромное спасибо за тренинг! Очень понравился! Нужно, полезно, познавательно! Просто и применимо на практике! Дети нуждаются в обучении навыкам эмоционально-волевой саморегуляции, а особенно, в нашем регионе! Очень интересная лектор Анна Сергеевна, которая за небольшой отрезок времени дала много практичного материала! Хотим еще подобных встреч!

Сороченко Н., детский психолог, 

специалист Программы «Интеграция через диалог».

З огляду на це, сподіваємося, що Локальний координатор Лук'янова Людмила Олександрівна не зупиниться на досягнутому результаті, і її співпраця з тренерами Шапошніковою Анною Сергіївною та Колесник Ларисою Володимирівною виллється у майбутньому в серію заходів, які й посприяють остаточному налагодженню життя учасників нашого проекту.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.