Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

У м. Краматорську завершився цикл психологічних тренінгів для школярів, які постраждали від війни (ФОТО)

Повернутися назад

Починаючи з лютого 2017 р. наші колеги з Краматорського Локального Центру громадянської освіти № 1 проводили у 1, 2 та 4-му шкільних округах міста групові психологічні тренінги для дітей, котрі постраждали від збройного конфлікту на Сході України. Сумарно було організовано чотири групи для дітей молодшої та середньої вікових категорій.

У молодшій групі школярі розповідали про себе, свої захоплення, уподобання, використовуючи вправу «Чарівний клубок». За допомогою ниток останнього перепліталися «Павутинки Дружби». Завдяки «Країні емоцій», підлітки отримали змогу побороти негативні переживання і навчилися виражати свої почуття на кольоровому картоні. Для цього вони використовували декоративні квіточки і стрічки, відтворюючи свій настрій. 

Серед тем занять та вправ для середньої вікової категорії були:

  • «Країна емоцій» (навчання вираженню своїх почуттів);
  • «Чарівна рукавичка» (віднайдення «наосліп» ресурсів, які зможуть допомогти підлітку подолати негативні ситуації);
  • «Чарівний дощ» (пошук можливостей сховатися від дощу невдач);
  • «Мій настрій» (висвітлення внутрішніх переживань).

Як стверджують організатори, активна робота фахівців з дітьми призвела до помітного покращення психологічного стану останніх, подолання ряду комплексів і проблем у спілкуванні з дорослими й однолітками. Діти почали частіше акцентувати свою увагу на позитивних моментах у житті та навчилися шукати внутрішні ресурси для боротьби з депресією. В результаті, покращився емоційний клімат всередині їхніх сімей і шкільних колективів. Тож дякуємо краматорським колегам за їхню роботу, а також бажаємо наснаги у нових починаннях і подальших успіхів!

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.