Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

У м. Кропивницькому пройшов творчий вечір, присвячений містичним віруванням різних народів світу (ФОТО)

Повернутися назад

28 жовтня 2017 р. на базі Кіровоградської обласної бібліотеки для дітей ім. Т. Г. Шевченка відбулася розважальна програма «Очевидне неймовірне: осінь у святах і традиціях народів Європи». Координатор Локального Центру громадянської освіти у м. Кропивницькому Томило Алла Миколаївна провела групове зібрання учасників Програми «Інтеграція через діалог»дітей воїнів АТО й переселенців – напередодні Геловіну.

Присутні на заході школярі дізнавалися про специфіку відзначення містичних свят представниками різних народів світу. Допомагали їм у цьому як тести «Мандруємо Європою восени», так і пізнавальна вікторина «Міфологічні вірування наших предків», мультимедійна презентація «Осінні традиції європейських народів», а також майстер-клас «Геловін-декор». Підсумувало знання підлітків щодо згаданої тематики знайомство з літературними збірками, розміщеними у закладі.

За словами нашої колеги, подібні зустрічі є не лише цікавими, але й важливими для школярів, оскільки надають їм можливість суттєво розширити власний кругозір, сприяють більш активному спілкуванню з ровесниками, залученню молоді до публічної діяльності, а як наслідок – позитивно впливають на загальний клімат в учнівському колективі. У підсумку, такі фактори сприяють по-справжньому ефективній інтеграції дітей, які постраждали від війни, що, як відомо, і є ключовим завданням нашого проекту. 

Джерело: «Кіровоград 24».

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.