Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

У м. Києві для дітей з цільових груп Програми був проведений тренінг на тему подолання конфліктів (ФОТО)

Повернутися назад

11 квітня 2018 р. столичний Локальний Центр громадянської освіти № 4 провів виховний захід на тему: «Як жити мирно? Як поводитися в конфліктній ситуації» для дітей з цільових груп проекту «Інтеграція через діалог» – учнів 9-го класу навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад «Центр розвитку дитини» – школа I-II ступенів № 278» Деснянського району м. Києва. Модератором зустрічі стала Локальний координатор осередку, методист Районного Науково-методичного центру Управління освіти Деснянської районної в м. Києві державної адміністрації Шумякова Надія Василівна

У ході колективного обговорення ключових питань щодо усвідомлення суті конфліктів між людьми, їхніх наслідків та впливу на взаємовідносини, школярі дійшли висновку, що життя колективу неможливе без правил. Саме останні допомагають регулювати стосунки між окремими членами суспільства та його групами. При цьому, важливим є існування правил як для дорослих, так і для юних представників соціуму.

Розділившись на групи, підлітки виконували завдання щодо пошуку шляхів розв'язання конфліктних ситуацій. Аналізуючи наслідки суперечок, учасники отримували важливі знання щодо ролі правил у регулюванні суспільних взаємин. Наша колега звернула увагу учасників на той факт, що колектив може самостійно створювати власні правила і вирішувати важливі питання в інтересах громади, враховуючи існуючу нормативно-правову базу. 

Розглядаючи шляхи розв'язання суперечностей, учні дійшли висновку щодо необхідності дотримання актуальних правил та законів, проведення переговорів між конфліктуючими сторонами, а також встановлення відповідних правил. 

За словами нашої колеги, виховний захід на тему: «Як жити мирно? Як поводитися в конфліктній ситуації» мав на меті посприяти підготовці школярів до взаємодії з соціальним середовищем, формуванню в них позитивних стандартів спілкування, розвитку громадянського характеру та гартування суспільної відповідальності. 

Відзначимо, що до проведення заходу долучилися заступник директора з виховної роботи Бербен Ольга Ігорівна та вчителька історії і правознавства, класний керівник 9 класу Павленко Людмила Іванівна. Завдяки їхнім старанням, школярі ефективно вирішували всі завдання, які ставила перед ними модератор, а також продемонстрували по-справжньому ефективну командну роботу.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.