Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

У м. Києві провели засідання шкільного самоврядування за участю дітей-переселенців (ФОТО)

Повернутися назад

12 травня 2016 р. у школі І-ІІІ ступенів № 294 Деснянського району м. Києва відбулося засідання Ради шкільного самоврядування за участю дітей, які постраждали від подій на Сході України та в Криму. На обговорення було винесено питання «Роль шкільного самоврядування у вихованні правової культури учнів». Локальним координатором та модератором заходу була Шумякова Надія Василівна, методист районного науково-методичного центру Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації. До ведення дискусії у ході засідання долучилася Акініна Вікторія Іванівна, вчителька-переселенець з м. Луганська.

Учасникам дискусії було запропоновано  розділитися на команди. Кожна команда розглядала актуальні напрямки шкільного життя під різними кутами.  Лідери учнівського самоврядування висловлювали аргументи «за» і «проти» у ході обговорення суперечливих тем,  вчилися культурі спілкування, активно слухати, презентувати своє бачення того, чи іншого  питання, а також роботи висновки. Крім того, кожний із учасників цього заходу мав можливість розглянути  проблеми діяльності органів шкільного самоврядування з позицій реальних прав і обов’язків, питання пошуку ефективних форм роботи, практикування зміни функцій керівника та підлеглого. Було помітно, що активна молодь прагне в майбутньому втілювати в життя демократичні зміни в країні та будувати правове демократичне суспільство з високим рівнем правової культури. А в цьому їм допоможе, зокрема, цінний досвід діяльності учнівського самоврядування.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.