Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

У м. Києві пройшов урок з громадянської освіти «Світ як село чисельністю в 100 мешканців. Як нам жити разом» (ФОТО)

Повернутися назад

7 квітня 2017 р. в Економіко-правовому ліцеї Деснянського району м. Києва, в межах Всеукраїнського проекту «Інтеграція через діалог», відбувся урок громадянської освіти на тему «Світ як село чисельністю в 100 мешканців. Як нам жити разом», який підготував та провів Дємідкін Олександр Олександрович, вчитель суспільствознавчих дисциплін цього навчального закладу. 

Впродовж  заходу  учні  мали  можливість  отримати  новітню  інформацію в режимі онлайн щодо показників розвитку країн світу (зокрема, України) у найрізноманітніших сферах. Це сприяло усвідомленню того, що світ є багатоманітним, а меншини в суспільстві потребують захисту. Соціальне і культурне різноманіття вимагає прийняття, розуміння, терпимості та вироблення особливої освітньої стратегії. 

Під час дискусії, роботи в групах, учні намагалися створити ситуації, які б унеможливлювали конфлікти між різними культурними та соціальними верствами населення «світового села», а що не менш важливо – усвідомити свою роль у покращенні життєдіяльності суспільства. 

До організації згаданого уроку громадянської освіти долучилась також Шумякова Надія Василівна, координатор Київського Локального Центру громадянської освіти № 4 і методист Районного науково-методичного центру Управління освіти Деснянської районної в м. Києві державної адміністрації.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.