Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

У м. Києві стартує новий етап безкоштовної підготовки старшокласників до ЗНО з англійської мови

Повернутися назад

Локальний Центр громадянської освіти у м. Києві № 4 продовжує радувати своїми ініціативами. Так, протягом січня-травня 2017 р. учні шкіл Деснянського району столиці, які належать до цільових груп Програми «Інтеграція через діалог», матимуть змогу якісно та абсолютно безкоштовно підготуватися до складання ЗНО з англійської мови.

Під керівництвом Максименко-Бевз Валентини Михайлівни, спеціаліста вищої категорії СШ I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району м. Києва, старшокласники не лише повторять основний шкільний матеріал, але й матимуть змогу структурувати свої знання, заповнивши потенційні «лакуни» в останніх. Самі уроки передбачають групову й індивідуальну форми роботи, з активним опрацюванням тестових завдань за попередні роки.

Заплановані заняття відбуватимуться щосереди, з 16:00 до 17:30 год. на території згаданого вище навчального закладу. Додатково уточнити умови проведення підготовчих курсів та записатися на них можуть всі охочі з числа дітей воїнів АТО і переселенців. Для цього достатньо скористатися контактними даними Локального координатора Шумякової Надії Василівни, розміщеними на персональній сторінці її осередку на нашому сайті.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.