Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

У м. Києві завершилися антистресові тренінги для дітей із сімей переселенців та воїнів АТО (ФОТО)

Повернутися назад

Впродовж грудня 2016 р. Локальний Центр громадянської освіти у м. Києві № 2 проводив для дітей воїнів АТО та переселенців тренінги з розвитку саморегуляції і подолання стресу. Всього тренером Шапошніковою Анною Сергіївною за період з 2 по 20 грудня 2016 р. було проведено 5 занять. Кожне з них відбувалося на базі столичної ЗОШ № 91. За цей період учні ознайомилися з наступними темами:

  1. Знайомство групи. Встановлення раппорту.
  2. «Образи минулого в перспективі майбутнього: техніки самоспостереження і розуміння себе».
  3. «Самоконтроль – ключ до життєвого успіху. Техніки релаксації та аутогенного тренування».
  4. «Емоційно-вольова саморегуляція: техніки вивільнення й керування емоціями і психічними станами».
  5. «Стратегії ефективного самоздійснення: техніки інтеграції та презентації власного "Я"»

За словами психолога, основною метою зустрічей був розвиток навичок контролю емоцій, подолання стресу та розширення уявлень учасників про свої соціально-психологічні можливості.

Завдяки згаданим щотижневим зустрічам, учасники частково подолали наслідки драматичних емоцій, зумовлених соціальною ситуацією розвитку, сімейним станом і зміною домівки. Було проведено бесіди на тему особистісного ставлення до соціально-політичної ситуації в країні. 

Тренінгові заняття дозволили учасникам в дружній і затишній атмосфері розкритися, щиро проявити витіснені емоції та отримати психологічну підтримку, в тому числі, від однолітків. Важливість такого кроку полягає у переживанні «не самотності» при вирішенні складних життєвих завдань, єдності й спроможності долати внутрішні перепони на шляху адаптації та розвитку.

Невелика загальна кількість учасників тренінгу – 8 осіб, 5 з яких відвідали всі зустрічі – дозволила зробити заняття більш індивідуалізованими, а самим учасникам – значно краще розкритися. Особливо ж приємним показником ефективності таких діалогів з дітьми стало їхнє щире бажання продовжити відвідування подібних занять і, навіть, запросити своїх друзів з класу. 

 

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.