Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

У м. Львові завершилась виставка «Те, про що важко сказати» (ФОТО)

Повернутися назад

Виставка арт-проекту «Те, про що важко сказати» набирає обертів. Зокрема, декілька тижнів тому було виготовлено другу копію світлин, які впродовж 14-30 листопада 2016 р. експонувалися на території НВК школи-садка № 38 м. Львова. Ініціатором проведення такого заходу стала координатор місцевого Локального Центру громадянської освіти Голосова Наталія Михайлівна.

Монтування виставки проводили старшокласники школи. Члени ж учнівського парламенту проінформували дітей про її відкриття. Оскільки виставку було розміщено у вестибюлі навчального закладу, то переглянути її могли учні, вчителі, техпрацівники, батьки та прості відвідувачі. З перших годин фотографії викликали жвавий інтерес у педагогів школи, які відзначали «глибокий зміст світлин», «нестандартний підхід до зображення», «високий професіоналізм фотографа», «цікавий задум для кожного сюжету».

У фінальному обговоренні, яке відбулося в середу, 30 листопада 2016 р., взяли участь старшокласники, педагоги-організатори, психологи, заступники директорів з виховної роботи навчальних закладів Шевченківського району міста. На початку зустрічі всі учасники мали змогу ще раз переглянути світлини, обрати одну або декілька й поміркувати про ідею та авторський задум. Роботу продовжили в аудиторії,  об'єднавшись у групи. Помічну роль відіграло відео з презентації, яке посилило сприйняття світлин. Не менший ефект спричинила також присутність під час дискусії однієї з учасниць проекту, учениці ЗОШ І-ІІІ ст. № 45 м. Львова Фалюш Дар'ї, яка поділилася своєю історією з гостями.

Учасники висловлювали свої цікаві міркування, починаючи з першої світлини: «Розбите дзеркало завжди передбачає біду..», «Таке враження, що ти як біла ворона…», «Зображення мікрофона – це спроба кричати вголос про свою біду»… Якщо перша світлина сприймалась на рівні особистісних стосунків, то при обговоренні наступних майже вгадувався задум авторів.

Поміркувати ж над суттю ідеї може кожен охочий: або дистанційно, скориставшись персональною сторінкою проекту, або ж відвідавши одну з таких виставок впродовж грудня 2016 р. у м. Бахмуті Донецької області, куди фотографії помандрували вже сьогодні. 

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.