Впродовж травня і початку червня 2016 р., на базі Навчально-методичного центру освіти м. Львова, в рамках проекту «Інтеграція через діалог», проходили заняття для старшокласників з англійської мови. Їхнім «керманичем» була Світлана Матис, вчитель англійської мови, методист НМЦО м. Львова, тренер освітньої компанії “Pearson-Dinternal”. Нестандартні методики, нові, цікаві форми навчання і спілкування, перегляд англомовних фільмів, робота над міні-проектом «Школа майбутнього» – все це і ще багато цікавого і захоплюючого відкрило для школярів «світ» англійської мови. Двічі на тиждень після шкільних уроків вони із захопленням бігли на заняття. Результат цієї плідної роботи та спілкування не забарився і знайшов своє підтвердження у відгуках учасників:
«Заняття допомогли мені покращити навики спілкування англійською мовою, подолати мовний бар’єр. Я зрозуміла, що англійську мову можна вивчати, слухаючи музику, переглядаючи фільми, граючись, а не тільки вивчаючи правила і слова. Щиро вдячна». (Бліхар Софія)
«Ці заняття були для мене дуже продуктивними. Перш за все, я навчилась працювати в команді, долати певні труднощі з англійської мови, навчилась переказувати тексти, не зазубрюючи їх напам’ять. Завдяки умінню і високій кваліфікації вчительки, я досягла кращого результату у спілкуванні. Ще хочу додати, що завдяки цим заняттям я подолала певну сором’язливість і стала більш впевненою». (Софія Назар)
«Я зрозуміла, що розмовляти англійською не страшно і я можу це робити… Я навчилась висловлювати власну думку про ідеальну школу, дружбу та сімейні стосунки. Парна і групова робота допомогли мені розвинути самооцінку». (Тихонова Альбіна)
«Я навчилась формулювати свою думку англійською мовою та вступати у діалог. Також я навчилась переказувати тексти, що для мене є дуже корисним». (Козак Наталія)
Наступного навчального року, в рамках проекту «Інтеграція через діалог», який реалізує Всеукраїнська Асоціація «Нова Доба» за підтримки МОН України та сприяння Управління освіти Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради, плануються такі ж заняття для учнів 8-9 класів, дітей переселенців та учасників АТО.
Коментарі