Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

У м. Марганці підійшли до завершення двомісячні курси «Майданчик ігрової арт-терапії "Веселка"»

Повернутися назад

На днях у м. Марганці Дніпропетровської області завершився двомісячний курс «Майданчика ігрової арт-терапії "Веселка"» – комплексного психолого-педагогічного заходу, що об'єднав дітей віком 7-10 років, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму.

Впродовж лютого-березня 2017 р. школярі мали можливість сформувати навички позитивного спілкування та адаптації в новому середовищі. З цією метою представники Локального Центру громадянської освіти у м. Марганці залучали учнів до колективної творчості. У свою чергу, така форма роботи призводила до розкриття особистого потенціалу кожної дитини в процесі ігрових завдань, вправ і створення художніх виробів.

За словами Локального координатора Морозової Мар'яни Олександрівни, спеціаліст майданчика, досвідчений педагог Швець Ірина Григорівна – людина великої душі та живий приклад невпинного піклування про дітлахів – побудувала маленьку країну добра, неординарних знань та дружнього спілкування. Змістовне дозвілля учнів сприяло розширенню їхнього світогляду та успішній адаптації у мікроколективі. Що не менш важливо, така програма розширила горизонти вподобань і захоплень дітей, надаючи останнім ефективні можливості взаємодіяти в процесі гри та колективної творчості.

 

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.