Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

У м. Марганці розпочав свою роботу «Майданчик ігрової арт-терапії "Веселка"» для дітей воїнів АТО і ВПО (ФОТО)

Повернутися назад

Впродовж лютого 2017 р. Локальний Центр громадянської освіти у м. Марганці, що на Дніпропетровщині, проводить довготривалий комплексний психолого-педагогічний захід «Майданчик ігрової арт-терапії "Веселка"» для дітей воїнів АТО та переселенців. Відбуваються означені заходи на базі місцевого Центру науково-технічної творчості.

Під керівництвом викладача Швець Ірини Григорівни та Локального координатора Морозової Мар'яни Олександрівни, школярі шукають можливості для творчого самовираження. Важливим є і те, що в результаті групової роботи, в учасників формуються навички позитивного спілкування з однолітками та адаптації у незнайомому середовищі. Серед планів організаторів – розкрити особистий потенціал кожної дитини з допомогою ігрових завдань, вправ з арт-терапії та створення художніх виробів.

Звісно, досягнення означених вище завдань вимагає комплексного підходу й особливої уваги до учасників. Втім, досягнуті на даний момент результати «Майданчика...» дозволяють говорити про успішну реалізацію нашими спеціалістами поставлених завдань.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.